Sprawozdanie z Ekofilozoficznej Konferencji na WNPiD UAM w Poznaniu

Tekst: Pani Renata Naskręcka Starszy wykładowca na WNPiD UAM, organizator i koordynator działań konferencyjnych.

Ekofilozoficzna Konferencja na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu

Prezentacja oraz uczestnictwo w przepięknej konferencji pt.: "Wróćmy na jeziora" odnotowaliśmy w naszej historii jako wyjątkowe wydarzenie.

XIII Zjazd Absolwentów Technikum Rybactwa Śródlądowego Sieraków

W dniach 13-14.06.2015 w Sierakowie odbył się zjazd absolwentów TRŚ. To już 75 lecie powstania Szkoły Rybackiej w Polsce.

Krajowa Konferencja Rybackich Użytkowników Jezior, Rzek i Zbiorników Zaporowych

Z największą satysfakcją uczestniczyliśmy w najważniejszej konferencji zorganizowanej przez IRŚ Olsztyn (13-15.05.2015 Grudziądz.)

17.05.2015 Spływ kajakowy

Uczestnictwo w spływie kajakowym w ramach "ożywienia" rzeki Warty. Wraz z Dorzeczni, Kontener Art., Mariniarze

Konferencja: Reaktywacja Technikum Rybackiego w Sierakowie

Uczestnictwo i prezentacja naszej organizacji edukacyjnej Ratuj Ryby podczas konferencji w dniach 02-03.06.2015 w Sierakowie

Eco Dzień Dziecka w Hermanowie 07.06.2015

Uczestnictwo w Eco Dniu Dziecka w Folwarku Konnym w Hermanowie. Szereg aktywnych atrakcji oraz edukacyjnych konkursów dla dzieci.

Piknik z ikrą. Sieraków 09.05.2015

W dniu 09.05.2015 roku uczestniczyliśmy w uroczystym otwarciu nabrzeża nad Wartą, organizowanego przez Gminę Sieraków wraz z udziałem Jednostek Samorządu Terytorialnego, LGR Obra Warta.

Historyczny dzień – Patronat Naukowy I R S

Z wielką satysfakcją oraz zobowiązaniem za tym idącym informujemy, że Fundacja Ratuj Ryby otrzymała Patronat Naukowy Instytutu Rybactwa Śródlądowego im. Stanisława Sakowicza w Olsztynie.

Dzień Ziemi - czyszczenie Warty

Podczas Międzynarodowego Dnia Ziemi wraz z zaprzyjaźnionym kołem wędkarskim Colmic Poznań oraz zaproszonymi chętnymi postanowiliśmy posprzątać brzeg naszej rzeki Warty.

1 2 3 4