Trzecie z rzędu Inicjatory 2023 dla Ratuj Ryby za projekt śledzenia jesiotrów.

PROJEKT ŚLEDZENIA JESIOTRÓW - zdobył WYRÓŻNIENIE Kapituły oraz INICJATORA MIESZKAŃCÓW 2023 

 ????????????????

Cieszy, oj cieszy ten sukces niezmiernie z kliku powodów.

Od samej możliwości uczestnictwa w międzynarodwym projekcie, po możliwość połączenia nauki z wyższych uczelni z pasją oraz niezwykłym społecznym zaangażowaniem, dzięki któremu w ogóle było to możliwe !!!!
A co najważniejsze - mowa o PRA rybie - Jesiotrze, któy patrzy na nasze ludzkie poczynania odkąd tu jesteśmy !!!

Dlatego przepięknie dziękuję Piotr Jęchorek oraz całej Rodzince DZIKICH za to, że po rocznych prośbach o środki w ostatnim momencie - uratowali ten projekt.
Wielkie ukłony dla doktora, mojego ichtio idola i mentora Andrzej Kapusta za zaufanie i prowadzenie z ramienia Instytut Rybactwa Śródlądowego im. Stanisława Sakowicza

Niezwykłe podziękowania dla wszystkich Głosujących oraz Patronów za stałe wspieranie takich czy innych projektów oraz dla wszystkich wspierających bezpośednio.
Za udostępnianie apeli, by taki oto projekt trafił do kogoś, dzięki komu będą takie cuda możliwe.

Zachęcam przy okazji do dobnego stałego wsparcia.

Jesiotry mają się dobrze, przepłynęły całą Wartę, nie dotknęła ich Odrzańska katastrofa i obecnie pływają w morzu, a ostatniego z nich o imieniu Julia od darczyńcy Julii Jęchorek - niemieckie resiwery odnotowały aż 600 RAZY !!!
Żegnała się u ujścia Świny przed kilkunastoletnim pobytem w Morzu Bałtyckim. 


Dziękuję Kapitule.


Gratulacje dla wszystkich walczących o lepsze, dla wszystkich wyróżnionych oraz dla zwycięzców:Link do krótkiego filmu z śledzenia na naszym kanale YouTube Ratuj Ryby, do SUBskrybcji którego bardzo zachęcam: 
Link do fotorelacji z Gali Konkursowej: 


Lista aktualności